Szegedi Jógaközpont újranyitás
Információk a Szegedi Jógaközpont újranyitásáról:
A 2021. 04.26. kormányrendelet értelmében újra lehetséges élő, személyes jelenléti órákat tartani a jógaközpontban is. Nagyon vártuk már ezt a lehetőséget, ugyanakkor nem szeretnénk semmit sem elsietni, fontos számunkra mindenki egészsége, biztonsága és a rendeletben megfogalmazott szabályok betartása.



