Egyészségnapok Mindszenten - beszámoló
Május 18-án, szombaton az egyesületünk részt vett a Mindszent Egészségnapokon. Az egész napos rendezvényen számos sportág és mozgásforma mutatkozott be az érdeklődöknek, köztük a jóga is egyesületünk sátrában.
Május 18-án, szombaton az egyesületünk részt vett a Mindszent Egészségnapokon. Az egész napos rendezvényen számos sportág és mozgásforma mutatkozott be az érdeklődöknek, köztük a jóga is egyesületünk sátrában.
2012-ben több civil szervezettel együtt, a Jóga a mindennapi életben rendszer alapítója, Swamiji is részt vett, az ENSZ által Rio de Janeiróban megrendezett Rio+20, Fenntartható Fejlődés konferencián, amelynek célja a földi élővilág sokféleségének világméretű összefogással történő megőrzése és védelme.
Idén is folytatjuk a már bevált, nagy sikerű nyári szabadtéri jógagyakorlásokat Szegeden és Kecskeméten.
Szegeden
Kecskeméten
A gyakorlások ingyenesek és az időjárás függvényében lesznek megtartva.
Próbáld ki a Jóga a mindennapi életben rendszert!
A közelgő Föld napja alkalmából egyesületünk meghívást kapott 2013. április 21-én vasárnapra a Jógázz Szegedért! programra.
Szegeden, a Széchenyi téren egész napos családi rendezvényen mutatkoznak be a szegedi jógaközösségek. 10-19 óra között várjuk az érdeklődőket.
Jógamesterünk Swamiji kezdeményezésére szervezett faültetési akcióhoz eddig 67-en csatlakoztak. Az eddigi ültetések közül az április 3-i pusztamérgesi ültetésről készültek az alábbi képek.