Hírek, programok

Jóga a mindennapi életben a Hídi Vásáron

Két év kihagyás után újra megrendezik Szegeden a Hídi Vásárt. S a vásár részeként a Civilek Utcájában három napon keresztül jelen lesz a Jóga a mindennapi életben egyesület sátra is.

Május 20-21-22 (péntek-szombat-vasárnap) megtalálod az Oskola utcában az egyesületünk Jógasátrát.

Miért érdemes bennünket meglátogatni?

Ismered meg az egyesületünket, tájékozódj a nyári tanfolyamokról, ingyenes programokról. Lapozz bele a jógakönyvekbe (meg is vásárolhatóak), beszélgess jógaoktatókkal. Kicsik és nagyok színezhetnek mandalákat, megismerhetnek néhány érdekes és izgalmas indiai társasjátékot.

A Jógasátorban hozzájuthatsz a legjobb indiai füstölőkhöz, ajándéktárgyakhoz, ruhákhoz is.

Május 22-én vasárnap 16 órakor pedig részese lehetsz az Aradi Vértanúk terén a 2. jóga flashmobunknak! Csak sétálj el az Aradi térre és ha valaki elkezd jógát gyakorolni, csatlakozz bátran! (Matrac sem kell, ezen a flashmobon a jóga álló helyzetben végezhető gyakorlataival találkozhatunk!)