jame_fejlec

Hírek

2014 november 19.

Faültetés beszámolók

Jógaiskolánk alapítója, Mahamandaleshwar Sri Swami Maheshwarananda Ji 2013 nyarán tett egy felhívást a Jóga a mindennapi életben közösségek felé: Ültessünk minél több fát!
Felhívására a dél-alföldi területen 3330 fát ültetünk el. A fák növekednek, gyarapodnak. A napokban kaptunk képeket két helyről is, ahol egyesületünk, a Jóga a mindennapi életben egyesület támogatott faültetési programokat.
A Pusztamérgesi Szakközépiskolában 2013-ban két alkalommal támogattunk faültetést, ahol összesen 164 fát ültettek el az iskolaudvaron. Az elmúlt közel másfél évben a diákok lelkesen gondozták a fákat, amelyek néhány kivételtől eltekintve élnek és fejlődnek.
A Szőregi Kossuth Lajos Általános Iskola 2014 októberében Öko-Napot tartottak. E napon egyesületünk támogatásával szintén az iskola udvarában két fát ültettek el.

Pusztamérges
Szőreg